привітання

З днем медика!

Дорогі наші колеги, Українська Академія Педіатричних Спеціальностей щиро вітає всіх дотичних до надання медичної допомоги дитячому та дорослому населенню нашої країни із професійним святом!

Ми вдячні кожному, хто рятує життя нашим захисникам на передовій та у тилу. Кожному, хто продовжує надавати медичну допомогу цивільному населенню. Кожному, хто приймає пологи, спостерігає за вагітністю та здоровим зростанням і розвитком дитини. Кожному, хто лікує прості та складні хвороби, проводить дослідження, здійснює медичні втручання, консультує онлайн, доглядає за паліативним хворим, підтримує в чистоті операційну, стерилізує інструментарій, веде та аналізує медичну документацію. Кожному, хто якісно керує процесами, розробляє нові протоколи та стандарти, створює нормативну базу. Кожному, хто навчається та навчає, проводить наукові дослідження та розвиває медичну освіту. Кожному, хто залишається в професії.
Нехай ваша щоденна тяжка праця приносе задоволення і дає результати, сповнює нас всіх надією на світле майбутнє нашої країни та нашої медицини.

З Днем медичного працівника, колеги!
Низькій уклін ЗСУ за кожен день нашого життя та за можливість відсвяткувати професійне свято!