Шостий конгрес УАПС PRIME Pediatrics 2024

7-9 червня цього року у гібридному форматі (м. Львів та вся Україна Online) відбувся шостий конгрес Української Академії Педіатричних Спеціальностей PRIME Pediatrics 2024. 165 спікерів із 5 країн світу, протягом 3-х днів працювали на 25 тематичних секціях, 16 майстер-класах та тренінгах практичних навичок.

Загалом особиста зустріч об’єднала понад 800 лікарів різних спеціальностей та більш ніж 1500 тисячі учасників долучилася до перегляду трансляції та запису різних подій в межах Конгресу. Звісно більшість зареєстрованих учасників – лікарі-педіатри, адже саме на них і був від початку орієнтований контент PRIME Pediatrics. Але тішимося з того, що у цьому році для участі у події зареєструвалися 234 лікаря загальної практики – сімейної медицини, 50 неонатологів, 44 дитячих алергологів, 35 дитячих гастроентерологів, 28 дитячих інфекціоністів, 26 дитячих анестезіологів, 22 дитячих імунолога, 13 дитячих неврологів, 11 дитячих кардіоревматологів, 9 медичних генетиків, 9 дитячих оториноларингологів, 8 дитячих онкологів-гематологів, 8 дитячих пульмонологів, 6 фахівців із організації і охорони здоров’я, ще 50 учасників вказали інші спеціальності. Все це говорить про те, що наш Конгрес вийшов за межі парадигми надання сучасної медичної інформації лікарям загальної практики та об’єднав представників різних спеціальностей, що надають медичну допомогу дітям.

PRIME Pediatrics 2024

– це 136 годин незаангажованого контенту, який базується на засадах доказової медицини та відповідає жорстким вимогам міжнародної акредитації.

Міжнародна акредитація

Традиційно, завдяки багаторічній плідній співпраці з нашим постійним СМЕ-організатором групою компаній «МЕДЕКСПЕРТ», учасники, що успішно пройшли тестування по завершенню конгресу, отримали сертифікат Центру тестування МОЗ України та 20 АМА PRACategory 1 Credits (ACCME).

Радісна зустріч

Ми дуже радіємо з того, що цього року на Конгресі були представлені практично всі куточки нашої великої країни. Звісно, очолює список лідерів за кількістю зареєстрованих учасників Київ та Київська область, оскільки це регіон із найвищою щільністю дитячого населення та дитячих лікарів. Очікувано другу позицію обіймає Львівська область, адже вже другий рік поспіль місто Лева приймає наш Прайм. Приємно, що далі у списку лідерів займають місця Харківська, Дніпропетровська та Одеська області – регіони, які наразі найбільше страждають від російської навали. А також маємо за честь мати серед учасників представників Донецької та Луганської областей.

Нове досягнення

У цьому році PRIME Pediatrics має ще одне досягнення – більшість учасників ідентифікували себе як лікарі державних установ. Так вже склалося, що у витоків УАПС стояли переважно лікарі маленьких та великих приватних медичних закладів. Те, що наразі державний та приватний сектор представлені на рівних, ми вважаємо за свою маленьку, але важливу перемогу. Адже наша мета – надання медичної допомоги всім дітям України на рівні найкращих міжнародних стандартів та практик.

Наш Конгрес – це постійний динамічний рух учасників залами та майданчиками локації, щоб не тільки відвідати пленарні та секційні засідання, але й попрацювати руками, набуваючи нових та відновлюючи забуті практичні навички.

— Марина Маменко