ЛЮДИ УАПС
УАПС щиро вітає Дмитра Самофалова із високою державною нагородою – медаллю «За військову службу Україні!»
Українська Академія Педіатричних Спеціальностей щиро вітає Дмитра Самофалова із високою державною нагородою – медаллю «За військову службу Україні!»
Від початку створення УАПС Дмитро є не просто одним із наших активних членів, він є людиною, яка надихає рухатись уперед попри всі труднощі та негаразди, навчає та мотивує власним прикладом.
![](https://uaps.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/327739393_909178650264341_4238426808112163402_n.jpg)
Із перших днів війни Дмитро Самофалов покинув керівну посаду в Національній службі здоров’я України та став військовим хірургом, який рятує життя наших бійців у безпосередній близькості до лінії зіткнення. Попри надзвичайні навантаження, він не припиняє ділитися власним досвідом та навчати інших, захищає докторську дисертацію та представляє Україну на міжнародних заходах.
![](https://uaps.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/297600358_368817722097060_4561823698537985989_n-1024x683.jpg)
Саме на таких людях як Дмитро Самофалов тримається наша віра у світле майбутнє України та вітчизняної медицини.
Вітаємо і пишаємось!