новини

Продовжується реєстрація на PRIME PEDIATRICS 2023 Online

Ми були вимушені закрити реєстрацію на персональну зустріч у Львові за браком місць у локації. Якщо ви пропустили можливість зареєструватись, але все ще дуже хочете це зробити, ви можете записатись у лист очікування за посиланням https://bit.ly/3W0wlIK. Якщо хтось із зареєстрованих учасників відмовиться від квитка, ми Вам повідомимо.

Ми докладаємо зусиль, щоб ви могли побачити все онлайн.

Ми прийняли рішення щодо збільшення кількості секцій, що будуть доступні в прямій трансляції та в запису. Наразі це всі зали, крім тих, де відбуваються майстер-класи. У програмі Конгресу всі доступні для вас секції позначені відповідною міткою. Докладніше з програмою ви можете ознайомитись на сайті Конгресу.

Ми додали опцію для реєстрації на один день. Для цього потрібно перейти за посиланням для реєстрації та обрати відповідний квиток. Зауважте, ця опція не дає право на отримання сертифікату Конгресу, але якщо ви психолог, реабілітолог, ерготерапевт, вузький фахівець, який не зацікавлений у перегляду матеріалів усього Конгресу, ви зможете долучитись до трансляції саме того дня, де відбувається цікава для вас частина події та отримати відповідний доступ до запису.

Реєстрація на PRIME PEDIATRICS 2023 Online на сайті: https://primepediatrics.com.ua/