заходи

Майстер-курс PedSMART в Одесі

26 жовтня 2019 року

26 жовтня 2019 року у м. Одеса відбувся майстер-курс «PedSMART. Антибіотики та вакцинація», який продовжив низку регіональних заходів Української Академії Педіатричних спеціальностей. 170 слухачів, 10 спікерів, і знову робота з ранку до вечора.

Лекції блоку «Антибіотики» транслювався у прямому ефірі на сторінках Medical Hub Odrex, PedSMART у соціальній мережі Фейсбук та зібрав понад тисячу переглядів.

Жвава дискусія зав’язалася між спікерами та аудиторією під час блоку «Майстер-класи» – проводити чи не проводити так звані алергопроби на антибіотики? Робити чи ні рентген при підозрі на позалікарняну пневмонію? Чи потрібні експрес-тести для диференційної діагностики захворювань вірусної та бактеріальної діагностики? Чи завжди можна автоматично переносити міжнародні рекомендації у вітчизняну практику?

Як завжди, велику зацікавленість лікарів викликали доповіді секції «Вакцинація». Адже в країні напружена ситуація. Спалах кору. Паніка довкола випадків дифтерії. Як діяти в цих умовах? Навіть після закінчення конференції спікери і учасники тривалий час не розходились. Дискусія тривала, як то кажуть, в кулуарах.