заходи
Оксамитова Азовська Школа Сімейного Лікаря
13-15 вересня 2019 року
13-15 вересня 2019 року у м. Бердянськ Запорізької області відбулась Оксамитова Азовська Школа Сімейного Лікаря за участі 45 лікарів первинної ланки з 15 областей України.
![](https://uaps.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/DSC_0197-1024x680.jpg)
Організаторами Азовської Школи Сімейного Лікаря виступили Професійні Медичні Асоціації, зокрема ГО «Асоціація Серцево-Судинної Допомоги Сімейної Медицини», ГО «Академія Сімейної Медицини України», Спілка «Українська Академія Педіатричних Спеціальностей».
![](https://uaps.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/DSC_0058-1024x680.jpg)
В рамках цього освітнього заходу були проведені ексклюзивні воркшопи, майстер-класи і форми як-то: Східний Форум Лікарів-ФОП, «Анафілактичний Шок» (Тренер Іван Кондратенко), «Як досягти результату: мати захищеного українця» (Тренер Федір Лапій), «Аудіограма і Пікфлуометрія» (Тренер Вадим Вус), «ЕКГ у дітей» (Тренер Ірина Волошина), «Архітектор Вибору» (Тренер Ольга Пушина), «Неврологічний Огляд у дітей» (Тренер Максим Розяєв», «MhGAP Депресії» (Тренер Ігор Заставний), «Повідомлення Поганих Новин» (Тренер Катерина Бляшик) тощо.
![](https://uaps.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/DSC_0069-1024x680.jpg)
15 вересня було урочисто підписано Меморандум про співпрацю між ГО «Академія Сімейної Медицини України» та Громадською Спілкою «Українська Академія Педіатричних Спеціальностей», обговорено стратегію подальших заходів.
![](https://uaps.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/DSC_0150-1024x680.jpg)
Кожен учасник Оксамитової Азовської Школи Сімейного Лікаря отримав сертифікат 25 балів БПР.
![](https://uaps.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/DSC_0182-1024x680.jpg)