заходи

Літня школа вакцинації

Липень, 2019 року

У липні 2019 року відбулася перша в Україні Літня школа вакцинації, що була організована Українською Академією Педіатричних спеціальностей та проводилась за підтримки ESPID та WHO у партнерстві з платформою M-gate.

У школі прийняло участь 14 спікерів з України та професор з Австрії Hans Jürgen Dornbusch, голова комітету з вакцинації Європейської Академії Педіатрії.

50 молодих лікарів з різних куточків України, які попередньо проходили конкурсний відбір до школи, активно приймали участь у навчанні та обговоренні важливих питань вакцинації. А також успішно здали іспит та отримали сертифікат вартістю 25 балів (згідно Наказу МОЗ України від 22.02.2019 № 446 “Деякі питання безперервного професійного розвитку лікарів”).

Надзвичайно активними організаторами події були представники молодіжного комітету УАПс (голова комітету – Євген Гречуха). Саме завдяки їх ініціативі у програми з’явилася грантова підтримка ESPID (European Society for Paediatric Infectious Diseases). Як завжди, багато зусиль доклав до організації події голова комітету вакцинації Федір Лапій. Український Католицький Університет виявився просто чудовим місцем для проведення Школи, а керівник проектів та програм Центру Розвитку Громадського Здоров’я Галина Городецька виступила у якості гостинної господині, яка готова була піти на зустріч будь-яким побажанням гостей. У якості тренерів працювали Лариса Костюченко, Алла Волоха, Ярина Романишин, Дмитро Самофалов, Олександр Мазулов, Марія Долинська, Микола Гарас, Юрій Степановський, Надія Жигалова, Віра Сем’янчук та Ігор Савчак. Технічну підтримку заходу забезпечував Степан Бегларян, а члени молодіжного комітету Анна Беспала, Марія Савчина, Христина Мельникович та Ліза Чайковська допомогали із вирішенням поточних організаційних питань.