заходи

Майстер-курс PedSMART у Харкові

19 жовтня 2019 року

19 жовтня 2019 року у місті Харків відбувся регіональний майстер-курс «PedSMART. Антибіотики та вакцинація», який став першим у низці запланованих заходів Української Академії Педіатричних спеціальностей. 140 слухачів, 12 спікерів, робота з ранку до вечора.

Майстер-курс – це фахова школа, яка складається з трьох складових: блоків «Антибіотики», «Майстер-класи», «Вакцинація». Головна мета – поглиблене розкриття однієї теми: раціонального лікування найбільш поширених інфекцій у дітей. Все довкола ідей раціональної тактики антибактеріальної терапії, боротьби з антибіотикорезистентністю, диференційного діагнозу та принципово різної тактики лікування захворювань вірусного та бактеріального ґенезу. Ну і так, у фокусі уваги вакцинація як найбільш дієвий спосіб профілактики вірусних та бактеріальних інфекцій. Не тільки теорія, але й практика!

В заході взяли участь спікери від Східноукраїнської Академії Педіатрії (Андрій Пеньков, Людмила Раковська, Маріне Георгіянц, Олена Рига), Центральноукраїнської Академії Педіатрії (Олексій Риков, Марина Маменко, Іванна Романкевич, Станіслава Гапонова, Федір Лапій, Алла Волоха), Подільської спілки педіатрів (Олександр Катілов), завідувач кафедри мікробіології, вірусології, імунології та епідеміології ДЗ «Дніпропетровська медична академія МОЗ України» ДМА Дмитро Степанський. Лікарі-педіатри, лікарі загальної практики, отоларингологи, алергологи, анестезіологи, лікарі інтерни Харківської, Сумскої, Полтавської, Київської областей.

Наші учасники конференції… Ви – ЧУДОВІ! Дякуємо вам за натхнення, яке дарують Ваші очі! За Вашу жагу до знань та готовність навчатися, сперечатися, дискутувати та навчати нас!