заходи

Майстер-курс PedSMART у Львові

15 лютого 2020 року

15 лютого 2020 відбувся перший у новому сезоні захід циклу майстер-курсів «PedSMART. Антибіотики та вакцинація». Цього разу він проходив у Львові. Найпотужніша локація цього міста, готель «Дністер», ледь умістила всіх бажаючих взяти участь.

Для організаторів та спікерів проекту цей захід був особливим, адже місто Лева у свій час стало колискою прогресивного педіатричного руху, який наразі об’єднав педіатрів всієї країни. Тому особливо хвилювалися та радіти з того, що всі місця були заповнені ще за 2 тижні до початку заходу. З того, що в залі панувала надзвичайно дружня та піднесена атмосфера. З того, що всі учасники залишилися задоволені та працювали з ранку до пізнього вечора.

Захід вийшов гучним та продуктивним, оскільки разом із постійною командою спікерів проекту (Марина Маменко, Олексій Риков, Олександр Катілов, Алла Волоха, Федір Лапій, Іванна Романкевич, Станіслава Гапонова) працювали чудові представники львівської педіатричної спільноти – Ольга Лига, Лариса Костюченко, Ярина Романишин.

Особливою родзинкою цього майстер-курсу стала участь відомих фахівців із дитячої оториноларингології Федіра Юрочко, завідувача ЛОР-відділенням львівської лікарні ОХМАДИТ, та професора з Польщі Ярослава Шидловського. Від них педіатри та лікарі загальної практики почули не тільки про практичні аспекти проведення і трактування отоскопії на первинній ланці, але й про складні у диференційній діагностиці та лікуванні випадки стридора у дітей.

Отже, як завжди на майстер-курсах «PedSMART. Антибіотики та вакцинація», весь день фахово та доказово говорили про раціональне використання антибіотиків у лікуванні інфекцій у дітей, вакцинацію та співпрацю між «вузькими» фахівцями та лікарями первинної ланки.

Шкода лише, що Львів бачили тільки з вікна. Але це ж не в останнє. Ми ще приїдемо!