заходи

Майстер-курс PedSMART у Дніпрі

30 листопада 2019 року

І знову «PedSMART. Антибіотики та вакцинація». Цього разу Дніпро. 30 листопада 2019 року ми працювали в одному з найбільших промислових регіонів країни. Хвилювалися особливо. Чому? На відміну від Києва, Харкова та Одеси, у Дніпрі у нас немає регіональної Академії. Але, все вдалося!

Говорили про антибіотики та антибіотикорезистентність, про те, як діяти, щоб і дитині допомогти, і зайвий раз антибіотики не призначати.

Як завжди, багато говорили про вакцінацію, як найбільш дієвий спосіб попередження бактеріальних інфекцій, які потребують для лікування призначення антибіотиків.

Згадали про розумне використання пробіотиків, не тільки для запобігання розвитку антибіотикасоційованої діареї, але й змін у власному мікробіомі із переважанням антибіотикорезистентних штамів.

Провели майстер-класи з комунікації, діагностики та лікування пневмонії, використання використання експрес-тестів.

Чудова команда постійних спікерів проекту – Марина Маменко, Олексій Риков, Олександр Катілов, Федір Лапій, Іванна Романкевич, Дмитро Самофалов, Людмила Раковська, Алла Волоха, Станіслава Гапонова. Але, що вразило, як швидко вписалися у формат та стали командою проекту спікери із Дніпра – Світлана Ільченко, Дмитро Степанський, Віктор Маврутенков, Тамара Борисова. Дякуємо всім за співпрацю! За гостинність! За відчуття «як вдома»!