заходи

ІІ Міжнародний конгрес “Antibiotic Resistance Stop”

15-16 листопада 2019 року

У листопаді у місті Київ вдруге відбувся конгрес, присвячений Всесвітньому тижню боротьби за раціональне використання антибіотиків.

Вже традиційно на конгресі працювали фахівці різного профілю – терапевти, педіатри, лікарі загальної практики, хірурги, гінекологи, мікробіологи, епідеміологи та інші.

Представники Української Академії Педіатричних спеціальностей організовували та проводили секції з антибіотикотерапії в педіартіії, пульмонології, інфекційного контролю, вакцінації.

Вся програма була побудована довкола світових стратегій подолання антибіотикорезистентності:

  • не призначати антибіотики для лікування вірусних інфекцій
  • для антибіотикотерапії бактеріальних інфекцій у дітей перевагу надавити антибіотикам вузького спектру дії (пеніцилінам та цефалосопринам І-ІІ покоління)
  • завжди обирати коректну дозу та коректну тривалість курсу терапії
  • не розповсюджувати інфекції
  • вакцинувати пацієнтів та вакцинуватися самим

Говорили й про складного пацієнта: вентилятор-асоційовані пневмонії, затяжний бактеріальний бронхіт, лихоманка у дітей раннього віку тощо.
Подія вийшла яскравою, насиченою і продуктивною.

Конгрес був організований групою компаній МЕДЕКСПЕРТ у відповідності до стандартів та вимог АССМЕ. Це передбачає відокремлення промоційного часу від непромоційного, декларування конфлікту інтересів, премодерацію доповідей та оцінку їх відповідності засадам доказової медицини.