новини

Азовська школа сімейної медицини

Новий інтенсивний освітній курс для фахівців і фахівчинь первинної ланки охорони здоров’я пройде 16-18 червня 2023. Ми відберемо до 40 найвмотивованіших учасників й учасниць, які навчатимуться безоплатно. Аплікаційна форма відкрита до 8 травня.

Подія буде корисною сімейним лікарям, лікаркам, педіатрам, терапевтам, медсестрам і медбратам та інтернам первинної ланки медичної допомоги. При розробці курсу ми врахували саме ваші потреби, тож поділимося з вами кращими світовими стандартами медичної практики, відкрито обговоримо проблемні питання в організації надання допомоги, поспілкуємося, обміняємося досвідом, досягненнями й ідеями.

Школа вже кілька років поспіль мотивує лідерів і лідерок думок, а також агентів й агенток змін у ПМД поширювати прогресивні ідеї у власних колективах і формувати професійну, проактивну спільноту фахівців та фахівчинь сімейної медицини.

Азовська школа сімейної медицини — некомерційний захід, створений у форматі рівний-рівному. Упродовж навчання ви отримаєте сучасні знання, навчатиметеся у професійних тренерів, тренерок, експертів та експерток. Інтерактивний формат навчання допоможе не лише здобути нові знання, але й відпрацювати важливі навички. Ви матимете збалансований розклад, що наповнений корисним навчанням й соціально-освітніми активностями. Наш освітній простір, вільний від промокампаній фармацевтичних виробників.

Гарантуємо, що вам сподобаються сучасні освітні методики й ви вдосконалите свої знання й практичні навички. До речі, навіть якщо ви вже брали участь у попередніх школах — до нас можна знову подаватися!

Критерії участі:

  • актуальна практична діяльність на первинній ланці,
  • для лікарів і лікарок — бути зареєстрованими в E-Health, а для медичних сестер — працювати з лікарем ПМД, який зареєстрований в E-Health,
  • можливість передати набуті знання колегам і колежанкам: ви маєте провести щонайменше два інформаційно-освітніх заходи у своєму регіоні, або ж в громаді своєї практичної діяльності,
  • додаткові критерії: фасилітація груп рівних, кількість дописів, або ж виступів на медичну тематику в соцмережах за останній рік, кількість і перелік проведених занять/тренінгів/семінарів та наявні сертифікати.

Організатор заходу: ГО Академія Сімейної Медицини України/ Academy of Family Medicine of Ukraine, ГC УАПС – Українська Академія Педіатричних Спеціальностей. Україно-швейцарський проєкт «Розвиток медичної освіти» підтримує захід з 2020 року.

Відібрані апліканти й аплікантки отримують повну стипендію для участі від україно-швейцарського проєкту «Розвиток медичної освіти». Стипендія покриває витрати на навчання, навчальні матеріали, проживання, кава-брейки, триразове харчування й не покриває витрати на проїзд та добові.